Alt img
POSTARÁME SA O VAŠE IT

Správa IT

správa IT
Naša firma za zaoberá outsourcingom správy IT (informačných technológii, počítačov, serverov). IT outsourcing je systém správy IT firmou, ktorú si najme klient na vykonanie potrebných služieb a aj na potrebnú správu (administráciu informačných systémov).
VIAC INFO
internet
Hľadáte vysokorýchlostný internet v Poprade, Vysokých Tatrách a ich okolí? Obráťte sa na nás a využívajte internet vo svojej domácnosti a firme naplno.
VIAC INFO

Internet

aplikacie
Naša firma za zaoberá outsourcingom správy IT (informačných technológii).
VIAC INFO

Aplikácie

webdesign
Najosvedčenejší spôsob ako byť začlenený do online systému je vytvorenie vlastnej webovej prezentácie (webu) na internete. Dnes je už jeho neoddeliteľnou súčasťou aj prepojenie na sociálne siete a mikroaplikácie.
VIAC INFO

Webdesign

správa počítačových sietí a wifi
Základom správne fungujúcej počítačovej siete je kvalitná architektúra tejto siete. Je potrebné správne zvoliť jej topológiu tak, aby sa minimalizoval rozsah potrebného hardwaru.
VIAC INFO

Správa
počítačových
sietí a wifi

Zabezpečovacie
systémy

aplikacie
Pri samotnej montáži kamerových systémov a poplašných zariadení spolupracujeme so špecializovanými firmami. Na ochranu objektov využívame zabezpečovaciu techniku firmy Jablotron a Paradox
VIAC INFO
tlačiarne
Tlačové systémy od renomovaných výrobcov dokážu ušetriť peniaze vašej firme. Kancelárska technika, multifunkčné zariadenia, veľkoformátová ci produkčná tlač a softvérové riešenia od Varro s.r.o. ...
VIAC INFO

Tlačové
systémy

NENAŠLI STE NIEČO PRE VAŠE IT?

Neváhajte a zavolajte nám, určite Vám pomôžeme ...

0902 702 484