Clouding - Internet

Internet

Ak hľadáte vysokorýchlostný internet v Poprade, v Tatrách a v ich okolí sme pre Vás správnym riešením.

Poskytujeme internet s optickým pripojením, tzv. optiku, aj na miestach, kde sa momentálne takáto služba inak neposkytuje. Využívame RF (rádiofrekvenčný) spoj pre distribúciu tohto produktu až k Vám a to aj v prípade slabého pokrytia v danej lokalite. Vieme Vám poskytnúť vhodné riešenie rýchleho a stabilného internetu pre firmy a samozrejme aj pre domácnosti s dôrazom na rýchlosť a výhodnú cenu.

Ako aj pri ostatných službách našej firmy Clouding s.r.o. využívame tie najkvalitnejšie komponenty dostupné na našom trhu. Vďaka ním a našim znalostiam tohto prostredia zabezpečíme stabilitu, bezpečnosť a rýchlosť Vášho internetového pripojenia.

Ponúkame Vám nasledujúce možnosti internetového pripojenia:

  • CLOUD HOME -20/2 mbps vhodné na štandardné prehliadanie internetu, akým je prezeranie sociálnych sietí ako je napr. Facebook, Instagram, Linkedin, e-mailov. Pri tejto rýchlosti si viete stiahnuť jednu skladbu v MP3 formáte za 1 sekundu .
  • CLOUD 1 -30/3 mbps vhodné na štandardné prehliadanie internetu, akým je prezeranie sociálnych sietí ako je napr. Facebook, Instagram, Linkedin, e-mailov. Pri tejto rýchlosti si viete stiahnuť jednu skladbu v MP3 formáte za 1 sekundu .
  • CLOUD 2 -60/6 mbps vhodné na streamovanie HD videí, napr. z Youtube, Netflix, HBO GO, Magio GO. V tomto prípade stiahneme 2 skladby za 1 sekundu.
  • CLOUD 3 -100/10 mbps vhodné na sťahovanie a posielanie veľkého množstva dát z a do internetu. Pri tejto rýchlosti dokážeme stiahnuť 4 skladby za sekundu.
  • CLOUD PROFI 1 50/50 mbps *služba pre náročných užívateľov, poskytuje nám vysokú rýchlosť pre využitie na profesionálne účely. Vhodné pre firmy a aj pre domácnosti.
  • CLOUD PROFI 2 100/50 mbps *výhradné riešenie, v ktorom vyhradzujeme jedno optické vlákno pre jediného koncového užívateľa. Odporúčame pre veľké firmy a klientov, kde je zdieľanie dát a posielanie dát ich hlavnou činnosťou (napr. grafické štúdiá a pod.)
  • CLOUD PROFI 3 100/100 mbps *výhradné riešenie, v ktorom vyhradzujeme jedno optické vlákno pre jediného koncového užívateľa. Odporúčame pre veľké firmy a klientov, kde je zdieľanie dát a posielanie dát ich hlavnou činnosťou (napr. grafické štúdiá a pod.)

Služby označené * sú limitované vzdialenosťou 1500-2500 metrov vzdušnou čiarou od najbližšieho optického pripojenia.

Všetky služby budeme s Vami samozrejme konzultovať a po zameraní určíme najvhodnejšiu možnosť, ktorú Vám vieme poskytnúť.


V prípade záujmu nás kontakujte telefonicky, alebo kontaktným formulárom.