Clouding - O nás

O NÁS

Naša firma vznikla spojením tých najlepších odborníkov v každej nami ponúkanej oblasti a dodanie kvalitnej IT Outsourcingovej služby. Vieme proaktívne analyzovať a nastavovať systém tak, aby Vám problémy vôbec nevznikali, čím sa Vy namiesto nekonečných opráv môžete plne sústrediť na Vašu prácu a rast Vašej firmy. IT má slúžiť Vám a uľahčovať Vám prácu a nie Vás zaťažovať nezmyslenými a z našej skúsenosti aj často účelovo vygenerovanými chybami so zámerom vytiahnuť od Vás ďalšie a ďalšie poplatky za správu.

Najväčší dôraz kladieme na Bezpečnosť a stabilitu, pretože nestačí len zakúpiť kvalitný Hardware, ale aj ho vedieť správne nastaviť a hlavne nastaviť tak, aby bol bezpečný.

Podľa najnovších informácií je dnes 87% firiem nie len na Slovensku, ale aj v celom svete nastavená neodborným spôsobom, keďže IT firma, alebo jej personál nevie použiť tieto systémy tak, ako boli navrhnuté.

Naša firma do všetkých našich riešení vopred implementuje ako štandard najnovšie bezpečnostné prvky a sledujeme aj najnovšie IT Trendy, aby sme zabezpečili čo najvyššiu bezpečnosť a stabilitu systému.

Po krátkom 15 minútovom audite Vám vieme na mieste povedať v akom stave je vaše IT a navrhnúť Vám riešenie, ktoré bude vyhovovať presne Vám a potrebám Vašej firmy. Po nastavení Vášho systému zaučíme všetok personál, aby každý zamestnanec vedel presne, čo a na čo sa používa, aby efektívne tento systém aj využíval.