Clouding - Webdizajn

Webdizajn

Clouding - Webdizajn

Vo svete prešpikovanom IT technológiami sme si vytvorili paralelný virtuálny svet, kde sa odohráva veľa nových a iných príbehov ako v našom reálnom svete. IT technológie sa stali samozrejmou súčasťou každodenného života, bez ktorého si nevieme už naše fungovanie často ani predstaviť. Aby ste sa v tomto svete nestratili, potrebujete byť stále “ON LINE”.

Clouding - Webdizajn

Najosvedčenejší spôsob je vytvorenie vlastnej webovej prezentácie (webu) na internete, ktorej dnes už neoddeliteľnou súčasťou je aj prepojenie na sociálne siete a mikroaplikácie. Webová prezentácia je najideálnejší spôsob Vašej propagácie, je to Vaša vizitka, Váš katalóg produktov, pečať Vašej spoločnosti, organizácie alebo osobnosti. Preto je dobré nepodceniť tento fakt a pri tvorbe osobného či firemného webu je dobré zveriť sa do rúk fundovaných odborníkov. V Clouding, s.r.o. Vám aj v tejto oblasti vieme ponúknuť pomocnú ruku a zabezpečiť Vám celý proces tvorby od A po Z.

Doména

Či už doménu vlastníte, alebo nie, pomôžeme Vám s výberom tej vhodnej domény pre Vás a Vaše podnikanie, zaregistrujeme, preregistrujeme, zrušíme, prehlásime, zaparkujeme atď. Všetko s Vami samozrejme budeme konzultovať a vysvetlíme si jednotlivé kroky a postupy.

Webhosting

K doméne budete potrebovať aj webhosting, čo znamená priestor na webe, pri ktorom je treba vybrať najoptimálnejšie parametre pre Vás. Poradíme Vám a odporučíme najvhodnejšieho providera (prevádzkovateľa), aby sme Vám buď ušetrili finančné náklady, alebo zabezpečili čo najspoľahlivejšie fungovanie e-mailovej pošty, e-shopu, webstránky, portálu, a iné.

Grafický návrh a kódovanie

Clouding - Webdizajn

Samotná tvorba webu pozostáva z dvoch procesov.

Prvý je tvorba samotného konceptu a dizajnu. Dizajn robí nielen dobrý dojem, ale dobrý dizajn webu usmerní návštevníka, či zákazníka na tie správne kliknutia, upúta oko a vytvorí dôležitý prvý dojem, ktorý často rozhodne o tom, či návštevník ostane aj ďalej prehľadávať Vaše stránky a prečíta si celý obsah, alebo po prvom načítaní úvodnej stránky ju opustí a prejde ku konkurencii. Preferujeme moderný a minimalistický dizajn, sledujeme trendy, ktoré sa následne snažíme zavádzať aj do Vašich webov, poprípade vyrobíme niečo originálne len pre Vás podľa Vašich požiadaviek.

Clouding - Webdizajn

Druhý proces je kódovanie a samotné sfunkčnenie webu (HTML5, CSS3, javascript, jQuery...) Zoptimalizujeme Váš web pre rýchle a jednoduché vyhľadávanie a pre rovnaké zobrazovanie v najpoužívanejších internetových aplikáciách (Chrome, Safari, Explorer, Firefox, Opera). Nastavíme v dnešnej dobe tak potrebné SEO tak, aby sa Váš web udržal na popredných miestach vo vyhľadávačoch a nastavíme responzivitu, aby na všetkých typoch zariadení (smartphone, tablet, laptop, PC) mohli pohodlne browsovať a prezerať obsah webu Vaši potencionálni klienti. Na záver otestujeme funkcionalitu a spustíme tzv. ,,na ostro,,. Samozrejmosťou je aj dodatočný servis a poradenstvo.


V prípade záujmu nás kontakujte telefonicky, alebo kontaktným formulárom.